BIZOTTSÁGOK


  • Káder, adminisztratív, mandátum – mentelmi kérdésekkel és munkaviszonyokkal foglalkozó bizottság,
  • Statutáris kérdések, szervezési és normatív aktusok bizottsága,
  • Költségvetési és pénzügyi bizottság,
  • Városrendezési, lakásügyi – kommunális tevékenységek és környezetvédelmi bizottság,
  • Folyamodvány – és fellebbezési bizottság,
  • Gazdasági bizottság,
  • Oktatási – és ifjúsági bizottság,
  • Társadalmi tevékenységek és vallási kérdésekkel foglalkozó bizottság,
  • Egészségügyi és szociális kérdésekkel foglalkozó bizottság.

 

Káder, adminisztratív, mandátum – mentelmi kérdésekkel és munkaviszonyokkal foglalkozó bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Marjanov Mirjana - Csóka
  • Barna Karolj - Kanizsmonostor
  • Gulyás Tünde - Csóka
  • Pintér Katalin - Csóka
  • Varga Katalin - Csóka

 

Statutáris kérdések, szervezési és normatív aktusok bizottságát a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Faj Tibor – Csóka
  • Pozsár Eleonóra – Feketetó
  • Gyömbér Stana – Padé
  • Pintér Katalin - Csóka
  • Budovalčev Dragan – Csóka

 

Költségvetési és pénzügyi bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Mijić Predrag – Csóka
  • Nikočev Đenđi – Szanád
  • Mutuc Jovan - Padé
  • Zombori Csaba – Csóka
  • Đuričin Jovana – Szanád

 

Városrendezési, lakásügyi – kommunális tevékenységek és környezetvédelmi bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Stojkov Mirko – Csóka
  • Sós József – Padé
  • Sili Zoltán – Csóka
  • Mijić Predrag – Csóka
  • Caković Hajro – Csóka

 

Folyamodvány – és fellebbezési bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Szimindri Márta – Padé
  • Marjanov Mirjana – Csóka
  • Losonc Andrea – Csóka
  • Faj Tibor – Csóka
  • Lazić Isidor – Csóka

 

Gazdasági bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Vukčević Nebojša – Szanád
  • Marias Ileana Ela – Egyházaskér
  • Bebek Željko – Szanád
  • Guba Károly – Padé
  • Vujić Serenke – Csóka

 

Oktatási – és ifjúsági bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Horvát Noémi – Csóka
  • Boros Gábor – Hódegyháza
  • Kormányos László – Csóka
  • Čorba Sonja – Csóka
  • Stojanović Ružica – Szanád

 

Társadalmi tevékenységek és vallási kérdésekkel foglalkozó bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Čobanov Slobodan – Csóka
  • Barna Károly - Kanizsmonostor
  • Hardi Andrea – Csóka
  • Jurišin Dušan – Csóka
  • Trandafir Biljana – Tiszaszentmiklós

 

Egészségügyi és szociális kérdésekkel foglalkozó bizottságot a községi Képviselő – testület 2012.10.02-i ülésén választotta meg a következő összetételben:

  • Tót Tibor – Hódegyháza
  • Horvát Noémi – Csóka
  • Musulin Janjić Biljana – Csóka
  • Vučković Marija – Csóka
  • Garić Svetlana – Csóka