KOMISIJE SKUPŠTINE OPŠTINE ČOKA


 

Komisija za zdravlje i socijalna pitanja

  • Ivana Naumov iz Čoke, kao odbornik – predsednik,
  • Ildiko Abraham iz Crne Bare, kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Tatjana Vasin iz Čoke – član,
  • Katarina Ševenjhazi iz Ostojićeva – član,
  • Marias Ileana Ela iz Vrbice –član.

 

Komisija za društvene delatnosti i verska pitanja

  • Karolj Barna iz Banatskog Monoštora, kao odbornik – predsednik,
  • Lena Šili iz Čoke , kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Ana Lenđel iz Padeja – član,
  • Zoran Mutuc iz Padeja – član,
  • Šandor Konja iz Čoke– član.

Komisija za prosvetu i omladinu

  • Edit Hudak iz Čoke, kao odbornik – predsednik,
  • Darko Bebek iz Sanada , kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Denis Radin iz Ostojićeva – član,
  • Dušan Budovalčev iz Čoke – član,
  • Milanko Gardinovački iz Čoke – član.

 

Komisija za privredu

  • Josip Češljar iz Ostojićeva, kao odbornik – predsednik,
  • Erne Semeredi iz Jazova , kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Teodor Bandić iz Čoke – član,
  • Željko Bebek iz Sanada – član,
  • Arsen Grbin iz Ostojićeva – član.

 

Komisija za urbanizam, stambeno – komunalne delatnosti i zaštitu životne sredine

  • Aleksandar Bogdanović iz Crne Bare, kao odbornik – predsednik ,
  • Erne Semeredi iz Jazova , kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Zoltan Šili iz Čoke – član,
  • Petar Remović iz Čoke , – član,
  • Tibor Nađ iz Padeja – član.

 

Komisija za budžet i finansije

  • Snežana Adžić iz Čoke, kao odbornik – predsednik,
  • Čaba Zombori iz Čoke , kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Jagodica Popović iz Sanada – član,
  • Karolj Barna iz Banatskog Monoštora – član,
  • Branko Bulajić iz Čoke – član.

 

Komisija za kadrovska, administrativna i mandatno – imunitetna pitanja i radne odnose

  • Tibor Olaj iz Čoke, kao odbornik – predsednik,
  • Dragana Šalbot Pakaški iz Ostojićeva, kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Tamara Marić iz Čoke – član,
  • Zorica Višnjić iz Ostojićeva – član,
  • Monoki Elvira iz Čoke – član.

Komisija za statutarna pitanja, organizaciju i normativna akta

  • Dragana Pakaški iz Ostojićeva, kao odbornik – predsednik,
  • Ildiko Abraham iz Crne Bare, kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Vinka Tošić iz Čoke – član,
  • Hajnalka Arok iz Jazova – član,
  • Dejan Sretenović iz Čoke – član.

Komisija za predstavke i žalbe

  • Luka Vidaković iz Jazova, kao odbornik – predsednik,
  • Ferenc Balaž iz Čoke, kao odbornik - zamenik predsednika,
  • Zoran Jovanov iz Čoke – član,
  • Dejan Sretenović iz Čoke – član,
  • Ema Reves iz Crne Bare- član.